Świąteczne życzenia od Soraya

Świąteczne życzenia od Soraya

Przegląd zestawów świątecznych od Soraya.

Sekretem wszystkich Polek jest bycie piękną i zadbaną, bez względu na upływający czas. Dlatego nieustannie od 35 lat Soraya łączy pasję i wiedzę w tworzeniu kosmetyków odzwierciedlających te pragnienia. Z okazji Świąt wraz z najlepszymi życzeniami przekazujemy kompletne zestawy pielęgnacyjne do twarzy i ciała, w których znajdują się nasze najnowsze bestsellery: Total Collagen, zdradzający sekret odbudowy skóry oraz #Foodie – apetyczna pielęgnacja, na którą każdy będzie miał ochotę. Nie zapomnieliśmy również o męskiej pielęgnacji, dlatego w świątecznych zestawach znajduje się linia kosmetyków Men Energy, która pozostawia skórę w mistrzowskiej formie. Wspaniałych Świąt pełnych komplementów!  

Zestaw TOTAL COLLAGEN 60+        

Skład zestawu:

 • Rewitalizujący krem reduktor zmarszczek na dzień/noc 60+ (50 ml)
 • Krem-koncentrat zagęszczający skórę na noc (50 ml)
 • Prezent: Rozświetlający krem reduktor zmarszczek pod oczy i na powieki (15 ml)

Cena 44,99 zł

PODARUJ SWOJEJ SKÓRZE TOTALNĄ ODBUDOWĘ Linia stworzona z myślą o potrzebach cery dojrzałej, która wymaga odbudowy jędrności i gęstości oraz redukcji zmarszczek. Wykorzystuje najnowsze składniki aktywne, by pobudzać produkcję aż 5 typów kolagenu, w tym wyjątkowego KOLAGENU XVIII – jedynego, występu­jącego we wszystkich warstwach skóry! Wszystko po to, by skutecznie wzmocnić skórę i uzyskać wielowymiarowy efekt odmłodzenia wyglądu.

Zestaw HIALURONOWY MIKROZASTRZYK DUO FORTE 50+   

Skład zestawu:

 • Krem wypełniający zmarszczki utrwalone na dzień/noc 50+(50 ml)
 • Rabat 50%: Lekki krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki (15 ml)

Cena 34,99 zł

PODARUJ SWOJEJ SKÓRZE PODWÓJNĄ MOC KWASU HIALURONOWEGO Z myślą o potrzebach dojrzałej skóry Soraya stworzyła linię Hialuronowy MikrozastrzykDuo Forte, która z podwójną mocą kwasu hialuronowego walczy ze zmarszczkami na dwóch poziomach. Hialuronowy „mikrozastrzyk” precyzyjnie wypełnia zmarszczki, „prostując je” od środka, a progresywna matryca hialuronowa z zatopionymi w niej witaminami utrzymuje prawidłowe nawilżenie i hamuje powstawanie nowych zmarszczek.

Zestaw ANTI AGEING 50+     

Skład zestawu:

 • Kolagenowy lifting 50+ mleczko do ciała (400 ml)
 • Mikrozastrzyk na wiotczejącą skórę– serum do zadań specjalnych (150 ml)
 • Prezent: Intensywnie odmładzający krem

Cena 29,99 zł

PODARUJ SKÓRZE SWOJEGO CIAŁA ODMŁODZENIE

Skóra, która nie zdradza wieku – oto sekret pięknych Polek. Linia ko­smetyków Soraya Anti Ageing została stworzona z myślą o skórze dojrzałej, wymagającej intensywnej pielęgnacji. Składniki aktywne zostały precyzyjnie dostosowane do potrzeb skóry w danym wie­ku. Wariant 50+ zawiera mikrosferyczny kolagen, który wygładza skórę, zapewniając jej jędrność i sprężystość.

Duży zestaw #FOODIE JAGODA

Skład zestawu:

 • Jagoda odżywcza galaretka do ciała (200 ml)
 • Jagoda wygładzający krem do rąk (75 ml)
 • Jagoda wygładzający peeling do rąk (75 ml)
 • Prezent: Jagodowa kula do kąpieli (165 g)

Cena 31,99 zł

PODARUJ SWOJEJ SKÓRZE ODŻYWCZĄ MOC JAGÓD

Z pozoru niepozorne jagody to polskie superfoods. Są bogatym źródłem witamin i mikroelementów, a do tego zawierają mnóstwo antyoksydantów. Stosowane w kosmetyce przyczyniają się do ochrony młodości skóry. Dlatego naturalny ekstrakt z jagód dodaliśmy do produktów Soraya #foodie.

Duży zestaw #FOODIE MIÓD MANUKA

Skład zestawu:

 • Miód Manuka regenerujące masło do ciała (200 ml)
 • Miód Manuka regenerujący krem do rąk (75 ml)
 • Miód Manuka regenerujący krem do stóp (75 ml)
 • Prezent: Miodowa kula do kąpieli (165 g)

Cena 31,99 zł

PODARUJ SWOJEJ SKÓRZE REGENERUJĄCĄ MOC MIODU MANUKA

Miód manuka pochodzi z najczystszych regionów Nowej Zelandii. Słynie ze swoich wzmac­niających właściwości, a zawarte w nim aktywne składniki doskonale wpływają na kondycję skóry, wzmacniając ją i regenerując. Dlatego naturalny ekstrakt z miodu manuka dodaliśmy do produktów Soraya #foodie.