StriVectin Present Perfect

StriVectin Present Perfect

StriVectin Present Perfect to krem nawilżający bogaty w ochronne przeciwutleniacze i odżywcze substancje aktywne, które zapobiegają przedwczesnemu starzeniu skóry. Kompleks przeciwultleniaczy neutralizuje wolne rodniki i chroni skórę przez wpływami środowiska, zaś kompleks NIA-114 wzmacnia barierę ochronną skóry. Krem sprawia, że pierwsze zmarszczki stają się mniej widoczne oraz aktywnie przeciwdziała powstaniu nowych. Krem StriVectin Present Perfect szybko się wchłania, nawilża i wygładza skórę. Kompleks substancji aktywnych działa także uspokajająco na nad reaktywną skórę i pozwala ją ukoić, wyrównuje koloryt skóry. Skóra przestaje być szara i zmęczona, a staje się promienna.

W badaniach klinicznych u 81% badanych nastąpiło zmniejszenie zmarszczek po 4 tygodniach , a 85 % zauważyło, że skóra odzyskała zdrowy wygląd i promienny blask.

TEST REDAKCJI

Andżelika: Mam 28 lat i niestety pierwsze zmarszczki zauważyłam dwa lata temu. Od tego czasu używałam różnych kremów przeciw zmarszczkom mimicznym, dla młodej skóry. Efekty były różne, najczęściej kończyło się na dobrym nawilżeniu skóry. StriVectin Present Perfect stosuję od dwóch miesięcy. Krem nie ma zapachu, co mi bardzo odpowiada i szybko się wchłania, zatem już po chwili od nałożenia, można nałożyć podkład. Krem oceniam bardzo wysoko. Nie tylko dobrze nawilża, ale od razu wygładza skórę, zmniejsza widoczność porów, rozjaśnia, wyrównuje kolor skóry, sprawia, że jest promienna, pełna zdrowego blasku. Wygładza drobne linie zmarszczek, więc nie pogłębiają się istniejące, a nowych zmarszczek nie mam, zatem rzeczywiście działa. To zdecydowanie najlepszy krem, jaki dotąd używałam. Bardzo polecam.

Share this product