SORAYA Beauty Creator Antybakteryjny krem do rąk

SORAYA Beauty Creator Antybakteryjny krem do rąk

BEAUTY CREATOR – Kremy do rąk to nowoczesne receptury kremów oparte na zaawansowanych składnikach aktywnych, których działanie sprawia, iż dłonie stają się wizytówką każdej kobiety.

Dłonie stale narażone są na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, powodujących różnego rodzaju uczucie dyskomfortu: zaczerwienienie, pieczenie, świąd, przesuszenie lub łuszczenie naskórka. Podrażniona skóra jest podatna na działanie szkodliwych bakterii i drobnoustrojów. Stosując odpowiedni krem można łagodzić to szkodliwe działanie.

Polecany szczególnie dla skóry:

- wrażliwej i delikatnej

- łatwo ulegającej podrażnieniom

- z problemami

Działanie:

Po użyciu kremu skóra dłoni jest lepiej chroniona przed działaniem szkodliwych bakterii. Unikalna formuła kremu wzbogacona o aktywny czynnik antybakteryjny i Ceramidy odbudowuje naturalną barierę lipidową skóry, zabezpiecza ją przed nadmiernym wysuszeniem i chroni przed zagrożeniami zewnętrznymi.

Krem stosowany kilka razy dziennie przywraca naturalną florę bakteryjną i wspomaga procesy odnowy naskórka.

Twoje dłonie są Twoją wizytówką. Wystarczy im tylko chwila

uwagi, aby zawsze wyglądały pięknie.

150 ml

Cena: 10 PLN

TEST REDAKCJI

Marzena: Soraya Krem do rąk antybakteryjny – krem zapakowany w poręczną, aczkolwiek dosyć dużą tubę (150 ml), dlatego trzymam go na półce w łazience i aplikuję codziennie wieczorem, bądź każdorazowo zaraz po umyciu rąk.

Opakowanie bardzo świeże, jasne i eleganckie.

Zaraz po wyciśnięciu kremu na dłonie (naprawdę wystarczy mała ilość) rozchodzi się miły, delikatny zapach. Dzięki swojej konsystencji bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Pozostawia na dłoniach delikatny film, ale w ogóle mi to nie przeszkadza. Od razu po wsmarowaniu można odczuć efekt ukojenia, nawilżenie i wygładzenia skóry dłoni.

Tak, jak zapewnia producent kremu, preparat bardzo intensywnie nawilża. Po dłuższym stosowaniu skóra dłoni staje się elastyczna, mniej szorstka i przyjemnie nawilżona.

Share this product