SORAYA Art&Diamonds Bloker Starzenia Ultra Aktywny Lifting Kolagenowy 40+

SORAYA Art&Diamonds Bloker Starzenia Ultra Aktywny Lifting Kolagenowy 40+
Opis na Zajawce

Liftingujący krem na dzień z inteligentnym blokerem starzenia 40+.


Potwierdzone rezultaty*:

Odczuwalna poprawa napięcia skóry 100%

Odczuwalna poprawa nawilżenia 100%

Odmłodzenie wyglądu cery 95%

Wyraźne wygładzenie naskórka po 3 dniach**

Poprawa jędrności i elastyczności po 5 dniach **

Widoczna redukcja zmarszczek po 11 dniach**

*Test samooceny przeprowadzony na grupie kobiet, które stosowały krem przez 4 tygodnie. **Średni wynik.

LUKSUSOWA FORMUŁA MŁODOŚCI

DIAMENTOWY PYŁ - zmikronizowne kryształy diamentu, które dodają cerze witalności i blasku, sprawiając, że staje się optycznie wygładzona i odmłodzona.

TARCZA ANTYRODNIKOWA – kompleksowy system, który dezaktywuje wolne rodniki, odpowiedzialne za starzenie się skóry oraz chroni jej struktury przed uszkodzeniami.

TECHNOLOGIA EXPERT 6D – nowoczesny multiaktywny peptyd, który działa na 3 poziomach skóry, stymulując aż 6 kluczowych struktur budulcowych: trzy typy kolagenu, lamininę, fibronektynę oraz kwas hialuronowy. Odbudowuje i wzmacnia architekturę skóry, przywraca jej gęstość, spójność i jędrność, redukuje zmarszczki.

DERMOPEPTYD - peptyd, który naśladuje funkcje naturalnych składników odpowiedzialnych za spajanie komórek naskórka i skóry właściwej. Wygładza zmarszczki i odmładza wygląd skóry.

KOLAGEN - zwany ‘białkiem młodości’, długotrwale nawilża, zapewnia skórze jędrność i sprężystość.

Poj. 50 ml Cena 25,99

TEST REDAKCJI

Paulina: Według opinii mojej cioci, krem SORAYA Art&Diamonds, dobrze się wchłania, nie zostawia na skórze lepkiego uczucia, a skóra jest napięta i ożywiona. Ciocia krem stosuje od miesiąca i zauważyła znaczną poprawę stanu skóry, zmarszczki stają się mniej widoczne. Konsystencja kremu jest dosyć gęsta. Opakowanie to elegancki słoiczek, który jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ nie tylko wygląda uroczo na półeczce z kremami, ale także można mieć pewność, że krem został zużyty do końca. Polecamy!

Share this product