SORAYA BODY DIET24 KREM DO BIUSTU UJĘDRNIANIE I MODELOWANIE

SORAYA BODY DIET24 KREM DO BIUSTU UJĘDRNIANIE I MODELOWANIE
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

Krem wmasować okrężnymi ruchami w skórę biustu aż do całkowitego wchłonięcia. Stosować 2 razy dziennie.

KREM DO BIUSTU to kosmetyk przeznaczony dla kobiet, które chcą kompleksowo zadbać o skórę biustu, poprawić jej jędrność i elastyczność, a także sprawić, by biust wyglądał na pełniejszy i bardziej atrakcyjny.

Formuła oparta na technologii aktywnego lipoliftingu wykorzystuje składniki działające na 3 poziomach skóry!

Wypełniacz lipidowy – działa na najgłębszym poziomie skóry, gdzie stymulując pracę komórek tłuszczowych, zwiększa objętość podściółki tłuszczowej. Zapewnia efekt „push-up”, czyli podniesienie biustu i wymodelowanie jego kształtu.

Naturalny kolagen – doskonale poprawia nawilżenie i jędrność skóry, co przekłada się bezpośrednio na wygląd biustu. Skóra staje się gładka, bardziej sprężysta i wygląda atrakcyjniej.

Naturalna betaina – intensywnie nawilża skórę biustu, by wyglądała atrakcyjnie, była gładka i ładnie napięta.

Potwierdzone efekty 4-tygodniowej kuracji*:

97% – poprawa jędrności i sprężystości skóry

97% – poprawa elastyczności skóry

97% – poprawa napięcia skóry

63% – efekt „push-up”

* badanie satysfakcji w grupie kobiet, które stosowały krem przez 4 tygodnie

Poj. 150 ml 14.90 zł

TEST REDAKCJI

Monika: Krem do biustu Body Diet 24 Soraya, ma delikatną, kremową konsystencję o pięknym luksusowym zapachu. Świetnie się w nim czuję. Podczas nakładania wykonuję dodoatkowy masaż biustu i dekoltu. Pierwsze zmiany w wyglądzie naskórka zauważyłam już po tygodniu, a efekty ujędrnienie po miesiącu. Dla mnie - super produkt. Wydajny, o korzystnej cenie i działający! Polecam, naprawdę warto dbać o biust.

Paulina: Pierwsza rzecz, która zwraca uwagę to zapach. Intensywny, a zarazem bardzo ładny. Krem dobrze się wchłania i nie uczula. Po dłuższym stosowaniu czuć, że skóra jest bardziej gładka. Konsystencja kremu sprawia, że jest wydajny. Ma wygodne w użyciu opakowanie. Po dwóch tygodniach stosowania zaważyłam, że skóra dekoltu jest zdecydowanie nawilżona. Zarówno biust i dekolt zdecydowanie lepiej wyglądają.

Share this product