SORAYA BODY DIET24 BALSAM DO CIAŁA WYSZCZUPLANIE I UJĘDRNIANIE

SORAYA BODY DIET24 BALSAM DO CIAŁA WYSZCZUPLANIE I UJĘDRNIANIE
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

Balsam wmasować w skórę całego ciała aż do całkowitego wchłonięcia. Stosować 2 razy dziennie.

BALSAM BODY DIET24 to kosmetyk do pielęgnacji całego ciała, przeznaczony dla osób, które chcą znacząco poprawić jędrność skóry i wymodelować sylwetkę.

Formuła z efektem chłodzenia oparta na technologii kosmetycznej liposukcji wykorzystuje nowatorskie składniki aktywne, by ograniczać komórkom tłuszczowym kalorie i pobudzać je do spalania tłuszczu 24 godziny na dobę, w każdej sytuacji!

Fat burner (keton malinowy) – aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku czy snu oraz podczas stresu i wysiłku. Oznacza to, że komórki spalają tłuszcz non stop.

Adipobloker – hamuje adipogenezę, czyli dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności.

Dieta komórkowa – blokuje wchłanianie glukozy w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.

Ekstrakty ze skrzypu polnego i Centella asiatica – stymulują i wspomagają syntezę kolagenu w skórze, poprawiając jej jędrność, elastyczność i zapobiegając wiotczeniu.

Potwierdzone efekty 4-tygodniowej kuracji:

92% – wymodelowanie sylwetki*

92% – poprawa jędrności i sprężystości skóry*

Zmniejszenie obwodu uda – nawet o 2,5 cm**

Zmniejszenie obwodu brzucha – nawet o 3 cm**

* badanie satysfakcji wśród kobiet 30+ z BMI>25

** wynik pomiaru metrycznego

Poj. 200 ml   Cena 14.90 zł

TEST REDAKCJI

Marzenka: Soraya Balsam do ciała „Wyszczuplenie i ujędrnienie” ma delikatną półprzezroczystą konsystencję. Ma przyjemną w zastosowaniu konsystencję, ponieważ niewielka jej ilość dobrze rozprowadza się na znacznej części ciała, dobrze się wchłania, skóra pozostaje wygładzona i pokryta bardzo delikatnym filmem. Zapach balsamu jest mocno cytrusowy.

Zauważyłam, że balsam zawiera w swym składzie Centella asiatica czyli wąkotkę azjatycką, a niektóre z nas znają ją jako Gotu colę. Wyciągi z rośliny zastosowane zewnętrznie działają silnie antyseptycznie, przeciwzapalnie i pojędrniająco. Stymulują fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny. Roślina ma zdolność modyfikowania struktury skóry i warstwy podskórnej. Przyśpiesza gojenie ran, zmienia strukturę blizn, dzięki czemu można je wygładzić i zmniejszyć ich przebarwienie. Wąkrotka (Centella) zapobiega cellulitis i hamuje powstawanie zmarszczek. Hamuje również rozwój cellulitis. Wąkrotka wygładza skórę i poprawia jej nawodnienie. Centella jest wykorzystywana do leczenia wyprysków, bliznowców, blizn, trądziku, cellulitis, ran, odleżyn i oparzeń.

Pełna nadziei rozpoczynam test tego kosmetyku. Moim problemem są uda, preparat stosuję codziennie już od dwóch tygodni i mam wrażenie, że naprawdę działa. Skóra jest jędrniejsza, wygładzona. Zauważyłam zmniejszenie cellulitu. Obwód uda jest nieco mniejszy, zauważyłam to po spodniach, które wcześniej były bardzo obcisłe, a teraz są nieco luźniejsze. To dopiero początek, kolejna relacja za kolejne 2 tygodnie, czyli po ŚwiętachSmile. A ważne! Stosuję 2 tygodnie cały czas pierwszą tubę. Myślałam, że starczy jedynie na 2 tygodnie, a tu proszę, jednak na trochę dłużej.

Po kolejnych dwóch tygodniach: postanowiłam zrobić miesięczne podsumowanie i na moich udach wyszło -1,5 cm (oczywiście na każdym). Nie wiem, jak to oceniacie, ale jak dla mnie jest to całkiem dobry wynik, tym bardziej, że po drodze były ŚwiętaSmile. W każdym razie, eksperyment dalej trwa i tym razem będę jeszcze trochę ćwiczyć oraz przechodzę na lżejszą dietę. Jeśli chodzi o wydajność, w moim przypadku tuba starczyła na 3,5 tygodnia.

Share this product