SMASHBOX Photo Finish Primer Oil baza pod podkład

SMASHBOX Photo Finish Primer Oil baza pod podkład

“ W studio, idealnie jest zawsze zacząć zdjęcia przy perfekcyjnie przygotowanej cerze . Im bardziej rozświetlona skóra, tym daje wrażenie bardziej ożywionej, zdrowej, młodszej i zawsze wyglądającej lepiej w kamerze. " -Davis Factor, Smashbox Cosmetics Founder and Photographer

ZAŁOŻENIE : 50% bazy wygładzającej , 50% olejków pielęgnacyjnych i 100% energii dla skóry dla idealnego zdjęcia    

CO TO JEST : Zakochaj się w swojej skórze – zanim zrobisz sobie makijaż. Nowa Photo Finish Primer Oil od Smashbox Cosmetics jest pierwszą bazą o specjalnej lekkiej formule, wzbogaconej luksusowymi olejkami do stworzenia w pełni rozświetlonej skóry, dający efekt wyjątkowego “glow” w świetle aparatu. Stworzona z 15 drogocennych olejków roślinnych , wzbogacona peptydami by głęboko odżywić, zregenerować i nawilżyć skórę, tworząc płynną bazę dla efektu młodej idealnej cery. W rzeczywistości, po użyciu tej bazy pomyślisz dwa razy czy chcesz nakładać makijaż!!!!!!

CO TO JEST DLA NIEJ : Profesjonalni wizażyści w Smashbox Studios kochają aplikować olejki na skórę, dając jej naturalne rozświetlenie, mogą wtedy idealnie przygotować skórę do makijażu. „ Siła nawilżenia tej olejkowej bazy może naprawdę zmienić strukturę twojej skóry” mówi Lori Taylor Davis, Smashbox Global Pro Lead Artist. “ Ona jest wszechstronna – dodaje ja odrobine do korektora by zapewnić mocniejsze nawilżenie lub mieszam krople z różem do policzków by zapewnić naturalny ciepły efekt „

Połączenie ze sobą 15 bogatych olejków (takich jak min. Jojoba, Arabica lub Arganowy) daje skórze niesamowite korzyści, rewolucyjna formuła redukuje suchość skóry , spłyca zmarszczki i drobne linie, dając efekt rozświetlonej młodej skóry. Aplikuj ją dwa razy dziennie , a zobaczysz jak twoja skóra stanie się bardziej rozświetlona, nawilżona i młodsza w zaledwie w tydzień. Co więcej ? Możesz aplikować ją na łokcie, skórki, nawet na obojczyki by zapewnić im pełnie blasku. Możesz dodać krople olejku do naszego podkładu Studio Skin by uzyskać efekt perfekcyjnej rozświetlonej skóry.

JAK UŻYĆ: Wmasuj dwie krople olejku w oczyszczoną skórę. Pozostaw do całkowitego wchłonięcia i nałóż makijaż.

STUDIO TIP: Potrzebujesz odświeżenia w ciągu dnia? Nałóż odrobinę Primer Oil nad kości policzkowe by zapewnić sobie efekt rozświetlenia.

Cena: 159 zł

Dostępne wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

 TEST REDAKCJI

Agnieszka: Baza pod podkład SMASHBOX Photo Finish Primer Oil jest przede wszystkim kosmetykiem wielofuncyjnym. Świetna jako baza pod podkład - makijaż znacznie dłużej się utrzymuje, a przetestowałam ją pod 5 różnych podkładów: Smashbox, MakeUp for ever, MaxFactor, Benefit i Lirene. W każdym z tych przypadków nie było żadnego problemu, podkład się nie zwarzył, ale utrzymywał znacznie dłużej (nawet do 4 godzin) niż zazwyczaj, gdy jako podkładu używałam kremu. Baza Smashbox powoduje, że cera jest dobrze nawilżona, promienna, utrzymana w półmacie, podkład nie błyszczy się  z upływem dnia. Na twarz wystarczą 1-2 kropelki, resztkę wcieram w końcówki włosów. Baza jest bardzo wydajna. Ciekawe jest to, że faktycznie można jej używać jako rozświetlacz do policzków, gdy nałożymy ją na makijaż. Podsumowując: SUPER.

Share this product