PILOMAX TRICHO WAX Maska do włosów

PILOMAX TRICHO WAX Maska do włosów

DZIAŁANIE: Maska przyspiesza wzrost włosów poprzez intensywne działanie na skórę głowy:

  • intensyfikuje rozwój cebulek włosowych, dzięki argininie i ekstraktowi z chili , które powodują intensywniejsze ich odżywienie,
  • dotlenia i energetyzuje, w wyniku działania argininy , która aktywizuje komórki skóry głowy i mieszków włosowych,
  • dogłębnie nawilża, przez wzmacnianie bariery hydrolipidowej skóry, dzięki zawartym w niej oleju ze słodkich migdałów (naturalny emolient).

TEST REDAKCJI

Pilomax Tricho Wax Maska do włosów zaskoczyła mnie swoimi właściwościami, ponieważ zazwyczaj maski i odżywki do włosów działają głównie na włosy i nawet fryzjerzy zalecają, aby odżywki nakładać tylko na końce włosów. W tym przypadku silne oddziaływanie jest skierowane na cebulki włosów, aby je odżywić i pobudzić do działania. Czyli mają przyśpieszać wzrost włosa, a także dobrze je odżywiać. Zatem tak naprawdę to, o co chodzi! Przyznam szczerze, że maska bardzo mi pomogła, ponieważ miałam spory problem z wypadaniem włosów. Nie wiem, czy to efekt po zimie, czy może brak odpowiednich sładników odżywczych, w każdym razie wypadanie włosów się skończyło, z czego jestem naprawdę bardzo zadowolona. Maska ma przyjemny zapach, zatem stosowanie jej jest przyjemne. Włosy po użyciu dobrze się układają i rozczesują. Zdecydowanie maska 5/5.

Share this product