PAESE Cienie do powiek Diament Trio

PAESE Cienie do powiek Diament Trio

Nieperfumowane cienie, których kolory zostały oparte na naturalnych pigmentach polecane są również osobom o wrażliwej skórze powiek. Cienie mają konsystencję wet&dry dzięki czemu idealnie sprawdzają się na sucho lub na mokro.

5 g

Cena: 11,90 PLN

TEST REDAKCJI

Alicja: PAESE Cienie do powiek Diament Trio – trójkolorowe, perłowe cienie do powiek zamknięte w eleganckim okrągłym opakowaniu nie uczulają i nie podrażniają oka. Aplikacja jest bardzo wygodna i przyjemna, a dzięki formule wet&dry wyglądają na prawdę super zarówno na sucho jak i na mokro. Po całym dniu cień wygląda na powiece bardzo świeżo i nie ma problemu zbierania się cienia na załamaniu powieki.

Do makijażu dziennego stosuję wersją na sucho, daje wtedy delikatny, połyskujący efekt. Natomiast na wieczór stosuję cienie w wersji na mokro. Efekt jest wtedy intensywniejszy i bardziej wyrazisty. Mam nr 707 (odcienie złota i brązów), którego kolory pozwalają uzyskać efekt rozświetlonego oka, a dodatkowo powieka pięknie się mieni.

Tatiana: PAESE Cienie do powiek Diament Trio bardzo dobrze się nakłada je na powiekę. Są dobrze napigmentowane, zatem kolor w opakowaniu jest taki sam, jaki uzyskujemy na powiece. Kolor jest tak samo intensywny, z perłowym wykończeniem. Ciekawy efekt można uzyskać po zmieszaniu odcieni, testuję odcienie szarości 712. Cienie nie rolują się na powiece i nie bledną, w miarę upływu dnia, nawet bez stosowania bazy. Polecam. Bardzo dobra jakość, za rozsądną cenę.

Share this product