NOVACLEAR Urban Sunblock SPF50+ Krem do twarzy skóra sucha

NOVACLEAR Urban Sunblock SPF50+ Krem do twarzy skóra sucha

Nanieść równomiernie na twarz 30 minut przed ekspozycją skóry na słońce, powtórzyć czynność po 2 godzinach. Unikać kontaktu z oczami. Nawet przy stosowaniu produktu ochrony przeciwsłonecznej niewskazane jest długotrwałe przebywanie na słońcu.

Krem Novaclear Urban Sunblock SPF 50 + zapewnia bardzo wysoką ochronę przed działaniem szkodliwych dla skóry promieni UVA, UVB i IR. Zawarty w formule kawas hialuronowy i ekstrakt z ryżu zapewniają skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Stosowany codziennie na dzień zapewnia ochronę przed miejskim słońcem i zanieczyszczeniami. Krem dobrze się wchłania, nie pozostawiając białego filmu na skórze. Idealnie nadaje się pod makijaż. 

40 ml

TEST REDAKCJI

Novaclear Urban Sunblock SPF 50+ do suchej skóry miałam przyjemność testować nad wodą, w pełnym słońcu, przez cały dzień. To chyba najbardziej ekstremalne warunki latem. Krem przeciwsłoneczny trzeba nakładać praktycznie co dwie godziny, aby rzeczywiście ochronił, a w przypadku wypadu nad wodę i kąpieli, jeszcze częściej. Jednak warto. Poprzedniego lata używałam kremu z niską ochroną i niestety cierpiałam przez następne trzy dni, nie mogąc spać na plecach. Zatem nad wodę, tylko wysoka ochrona! Novaclear Urban Sunblock SPF 50+ bardzo dobrze zadziałał. Chroni, nie pozostawia białego nalotu, szybko się wchłania, spokojnie można go używać pod makijaż, nie waży podkładu. Jest praktycznie bez zapachu, nie zapycha skóry. Skóra sucha jest przyjemnie miękka, wygładzona. Polecam.

Share this product