MELKIOR naklejki na paznokcie

MELKIOR naklejki na paznokcie

Naklejki 3D na paznokcie marki Melkior Professional to łatwy, szybki i efektowny sposób na to, by dłonie wyglądały oryginalnie i efektownie. Jak je wykorzystywać i jak zakładać, radzi Instruktor Stylizacji Paznokci Melkior Professional, Magdalena Rosińska.

Ładny, subtelny efekt uzyskamy, ozdabiając jeden lub dwa paznokcie, a w przypadku odważnych stylizacji możemy użyć naklejek nawet na wszystkich paznokciach. Cieszą się one również dużą popularnością w zdobieniach ślubnych. Utrzymują się nawet do 2 tygodni. Można je stosować na paznokcie dłoni i stóp, na paznokcie żelowe i akrylowe, ale też lakier i lakier hybrydowy. Ważne, by przyklejać je na lakier suchy.

Sposób użycia:

1. Ostrożnie podnieś naklejkę, używając pęsety.

2. Połóż naklejkę na paznokciu.

3. Delikatnie przyciśnij ją do paznokcia, aby przylegała na całej powierzchni. W tym celu możesz użyć patyczka drewnianego do skórek.

4. Na wierzch nałóż lakier bezbarwny (top coat), naklejka będzie trwalsza.

5. Gdy ozdoba ci się znudzi, usuń ją zmywaczem do paznokci.

Cena naklejki na paznokcie Melkior Professional - 8 zł.

TEST REDAKCJI

Monika: Naklejki na paznokcie to bardzo ciekawy produkt. Do tej pory spotkałam się ze stempelkami, ale efekty zazwyczaj były różne; albo z naklejkami na cały paznokieć. W tym przypadku na ulubiony kolor lakieru naklejamy mini ozdobę - płaską lub wypukłą i mamy urocze, przyciągające wzrok ciekawskich koleżanek ;) wykończenie stylizacji paznokcia. Bardzo dobry produkt, ponieważ te naklejki są przepięknie,  drobiazgowo dopracowane. Nie uzyska się takiego efektu stempelkiem. Cena jest świetna, bo naklejeczek na arkusiku jest naprawdę dużo. Ja naklejam je tylko na palce serdeczne, aby nie przesadzić z efektem. Polecam zarówno osobom zaawansowanym w stylizacjach paznokci, jak i początkującym.

Share this product