MAKEUP FOR EVER Paleta do makijażu Midnight Glow

MAKEUP FOR EVER Paleta do makijażu Midnight Glow

Zawiera 8 cieni, w tym 6 zupełnie nowych cieni z diamentowym wykończeniem, które stworzone zostały w oparciu o nową formułę Diamond Eye Shadows, aby stworzyć pełen blasku efekt odświętnego makijażu. Paleta składa się z 2 cieni Gun Metal and Gold Pink, 4 odcieni Midnight Purple, Snow White, Icy blue i Icy pink. 2 odcienie z linii must-have Matte Black and Metallic Taupe.

Dostępne w Perfumerii Sephora, cena 189 PLN.

 

TEST REDAKCJI

Paleta Midnight Glow firmy Makeup For Ever to kompozycja cieni, które pozwolą Ci stworzyć makijaż na wiele różnych okazji: od codziennego po szykowny, mocny makijaż o ultra lśniącym efekcie. Cienie są naprawdę przepiękne. Każdy z nich możesz też użyć osobno, aby w niesamowity sposób rozświetlić oczy. Bardzo długo utrzymują się na powiece i nie rolują (testowane bez użycia bazy). W paletce są także dwa pędzelki jeden szeroki do nakładania cieni oraz drugi idealny do robienia kresek. Pędzelki wykonane są ze specjalnego włosia, aby w jak najefektywniejszy sposób nanosiły cień na powiekę. Wartym podkreślenia jest fakt, że jest to limitowana wersja, zatem z zakupem musisz się pośpieszyć. W Perfumerii Sephora możesz wypróbować tę paletę i oczywiście zasięgnąć fachowej porady.

Marka MUFE została stworzona w odpowiedzi na zapotrzebowanie profesjonalnych makijażystów, poszukujących specyficznych produktów pozwalających na wykonanie każdego rodzaju makijażu.

Share this product