LUCIDIN serum na noc redukujące przebarwienia

LUCIDIN serum na noc redukujące przebarwienia
Opis na Zajawce

Wpływa hamująco na mechanizmy powstawania przebarwień oraz skutecznie rozjaśnia już istniejące

Intensywna pielęgnacja skóry z nierówną pigmentacją: piegami, ostudą, plamami starczymi oraz przebarwieniami spowodowanymi promieniowaniem słonecznym lub innymi czynnikami.

Olej z pestek winogron
Delikatnie natłuszcza, uelastycznia i nawilża skórę. Zawarte w oleju fosfolipidy i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) odżywiaja skórę i wzmacniają bariery skórne.
Hydromanil®
Zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie warstwy rogowej naskórka. Działa na dwóch płaszczyznach: efektywnie ogranicza utratę wody z naskórka oraz akumuluje w skórze cząsteczki odpowiedzialne za wiązanie wody. Dodatkowo reguluje proces złuszczania naskórka. Regularnie stosowany sprawia, że skóra staje się sprężysta, gładka i zyskuje ładny wygląd.
Witamina E (tokoferol)
Ma działanie fotoprotekcyjne i przeciwzapalne. Regeneruje barierę lipidową. Jest doskonałym antyutleniaczem.

Niewielką ilość preparatu nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy lub na inne obszary skóry z przebarwieniami. Stosować wieczorem. Preparat oddziałuje na mechanizmy powstawania przebarwień oraz skutecznie rozjaśnia już istniejące. Kuracja powinna trwać około 6–8 tygodni.
Uwaga:
W trakcie stosowania preparatu i około 10 tygodni po zakończeniu kuracji należy unikać ekspozycji na promieniowanie UV – słońce i solarium. W celu zapewnienia odpowiedniej ochrony przed promieniowaniem UV zaleca się stosowanie kremów z filtrami SPF 50+.

Wpływa hamująco na mechanizmy powstawania przebarwień oraz skutecznie rozjaśnia już istniejące:  zapobiega tworzeniu się tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w powstawaniu melaniny; hamuje aktywność już obecnej w skórze tyrozynazy; zapobiega nadmiernemu powstawaniu melaniny poprzez "wyłapywanie" jonów miedzi; reguluje proces złuszczania naskórka i delikatnie go nasila. Długotrwałe nawilża warstwę rogową naskórka - hamuje TEWL i wiąże wodę w skórze. Poprawia elastyczność naskórka.

40 ml

Share this product