LAMBRE Baked duo eye shadows

LAMBRE Baked duo eye shadows

6 różnorodnych par odcieni, pozwolą tworzyć niepowtarzalny intensywny makijaż oczu. Nazwa – cienie spiekane – jest związana z ich technologią produkcji.

Podczas produkcji cieni ich części składowe są poddawane specjalnej obróbce cieplnej w piecach.

Proces ten sprawia, że cząsteczki perłowe i pigmentów kolorowych zespawają się, co pozwala na zachowanie naturalnego piękna masy perłowej przy jednoczesnym stworzeniu wytrzymałej i niezwykle delikatnej tekstury.    

Zalety cieni spiekanych:

Cienie, stworzone z wykorzystaniem technik spiekania, zachowują w sobie odpowiedni poziom wilgoci, wartościowe olejki i witaminę A i E, które dodatkową pielęgnują delikatną skórę powiek.

Proces spiekania cieni nie narusza naturalnych cech jakościowych wody i specjalnych nawilżaczy, które wchodzą w skład cieni. Zachowana w ten sposób wilgoć korzystnie wpływa na skórę powiek, zapobiegając wysychaniu, zachowując jej elastyczność i jędrność.

Witamina А wpływa na rozwój komórek skóry, wstrzymuje procesy starzenia się skóry powiek.

Witamina Е jest doskonałym przeciwutleniaczem. Chroni komórki skóry przed działaniem wolnych rodników.

Cienie BAKED DUO EYE SHADOWS posiadają niezwykle trwałą teksturę, dzięki czemu cienie utrzymują się na powiekach przez cały dzień. Spiekane cienie LAMBRE łatwo się rozprowadzają, pozostawiając po sobie intensywną smugę soczystych kolorów. Dzięki delikatnym świecącym drobinkom makijaż wykonany z wykorzystaniem spiekanych cieni BAKED DUO EYE SHADOWS nabiera niepowtarzalnej wyrazistości i świetlistości.

Oczy podkreślone odpowiednim odcieniem cieni, nabierają intensywnego koloru i zmysłowości. Cienie spiekane LAMBRE można nanosić zarówno na bazę, jak i osobno. Zwilżona pacynka pozwoli na nakreślenie wyrazistej kreski na powiece.

D2-       BAKŁAŻAN/RÓŻOWA PERŁA

Ten wariant cieni o kolorze bakłażanu, mający jako parę – różową perłę, wspaniale podkreśla przede wszystkim: zielone, jasnobrązowe, o błotnym odcieniu i błękitne a także niezbyt głęboko osadzone oczy. Doskonale współgra z zimnymi odcieniami.

 

D5-     KOLOR BŁOTA/ ZŁOCISTE KHAKI

Jest to wyjątkowo uniwersalny zestaw, który pasuje do każdego odcienia oczu i włosów. Doskonale współgra zarówno z jasną, jak i ciemną karnacją (opaloną) lub ze śniadą skórą. Są to eleganckie, stylowe odcienie do tworzenia makijażu zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

 

 Cena 22 PLN

TEST REDAKCJI

Tatiana: Cienie zapakowane są w eleganckie opakowanie z zatrzaskiem. W środku znajduje się podwójny aplikator, co jest wygodne, ponieważ każdą końcówkę możemy użyć do innego koloru. Kolory są dobrze dobrane, można stworzyć nimi ciekawy makijaż. Mają zatopione drobinki perłowe, które tworzą na oku, jedną całość - perłową taflę. Podczas nakładania cienie nie osypują się, zaś w ciągu dnia nie rolują się na powiece i długo są widoczne. Cienie podwójne LAMBRE są wydajne, dzięki dużej ilości użytego pigmentu. Polecam.

Share this product