LA MER Maska "The Brightening Facial"

LA MER Maska

Bazując na doświadczeniu i wiedzy marki La Mer, naukowcy z Max Huber Research Labs stworzyli wyjątkową maskę, o naukowo zaawansowanej, luksusowej formule, pozwalającej zwalczać przebarwienia i nierównomierny koloryt skóry. The Brightening Facial to delikatna i jednocześnie silnie działająca 2-krokowa, 2-obszarowa maska, opracowana po to, by dostarczać cerze rozjaśniających i nawilżających korzyści. Unikalny kompleks The Brightening Essence Intense oparty o legendarne działanie The Miracle Broth™ oraz rozjaśniających fermentów La Mer pozwala widocznie rozświetlić skórę i odkryć jej młodzieńczy blask.

Pielęgnacja w dwóch krokach:

Krok 1: Nasycony legendarnym Miracle Broth™ od La Mer, The Infusion Primer koi i łagodzi skórę, przygotowując ją na intensywne rozjaśnianie.

Krok 2: Wymodelowana tak, by idealnie przylegać do twarzy, czysta, ultra luksusowa maska o kaszmirowej gładkości, nasycona ponad jedną pełną buteleczką The Brightening Essence Intense, usuwa kolejne warstwy przebarwień, aby skóra była jasna i oczyszczona. Wzmocniona energią turmalinu, 2-obszarowa maska z czystej bawełny zapewnia wnikanie intensywnie rozjaśniających składników głęboko w skórę, aby zyskała ona niezrównany blask.

Kluczowe składniki:

  •  Smoothing Ferment™- opatentowany kompleks, który rozjaśnia skórę, pozbawiając ją szarego, ziemistego odcienia. Przyspiesza naturalny proces złuszczania skóry jednocześnie spektakularnie zmniejszając pory. Skóra jest oczyszczona i pozbawiona widocznych porów.
  • Laminaria saccharina – brązowe algi aktywnie wspomagające proces złuszczania przebarwionych warstw skóry.
  • Miracle Broth™ - legendarny kompleks La Mer który sprawia, że zaczerwienienia wywołane przez podrażniające czynniki środowiska zostają ukojone.
  • Lime Tea Extract™ - wyciąg z herbaty z limety, posiadający właściwości przeciwutleniające, chroni skórę przed przyszłymi podrażnieniami.
  • The VibraWhite Ferment™ Blend - silnie działająca kombinacja Micro White Ferment, White Algae Ferment i White Nutrient Ferment stworzona przy użyciu czerwonych mikro alg. Zapobiega przedostaniu się melaniny na powierzchnię skóry, zabezpieczając tym samym przed powstawaniem plam starczych. Chroni przed kolejnymi przebarwieniami.

Działanie: The Brightening Facial zapewnia skórze natychmiastowe i spektakularne rezultaty. Ta dająca efekt Spa pielęgnacja zwiększa o 80% nawilżenie skóry, w 64% poprawia jej klarowność i promienność, a o 27% ukojenie skóry.

Aplikacja: The Infusion Primer należy nanieść na opuszki palców i wklepać w czystą skórę twarzy i szyi, pozostawiając do całkowitego wchłonięcia. Następnie nałożyć maskę The Brightening Facial Upper Zone na górną część twarzy, starając się unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Wygładzić ją delikatnie i docisnąć do skóry.
W dalszej części nałożyć maskę The Brightening Facial Lower Zone na dolną część twarzy i również wygładzić, w taki sposób, aby maski nachodziły na siebie na kościach policzkowych. Pozostawić całość na osiem minut, a następnie usunąć, zaczynając od dolnej części. Pozostałość maski powinno się wklepać w skórę twarzy i szyi
i pozwolić, aby produkt całkowicie się wchłonął, a następnie zastosować regularne produkty pielęgnacyjne od La Mer.

Pojemność: 6 kompletów masek / Cena: 1050 PLN

TEST REDAKCJI

Efekty maski są zachwycające i widoczne już po pierwszym użyciu. To idealny produkt i zdecydowanie go rekomendujemy, jeśli potrzebujesz sprawić, aby Twoja skóra szybko stała się odmłodzona, promienna i nawilżona.Maska daje skórze natychmiastowy zastrzyk energii.

Niesamowite jest to, że cały zabieg trwa jedynie…10 minut!

Jeden zestaw składa się z The Infusion Primer w tubce oraz dwóch części maski, na górny i dolny obszar twarzy. Przed aplikacją maski rekomendujemy wykonanie peelingu twarzy, aby usunąć martwy naskórek i aby całe bogactwo składników maseczki lepiej wchłonęło się w skórę. Najlepiej zabieg jest wykonać w godzinach 17-20.00. Wtedy wszelkie zabiegi związane z pobieraniem składników odżywczych przez skórę są najskuteczniejsze.

Pierwszy krok to aplikacja The Infusion Primer, który ma właściwości rozświetlające i kojące. Preparat świetnie nawilża skórę, a po jego wchłonięciu, można przystąpić do nakładania dwóch części maski.

Każda część maski jest bardzo bogato nasączona The Brightening Essence Intense, aby uzyskać maksymalny efekt. Maska bardzo prosto się aplikuje i dobrze dopasowuje się do twarzy, nie spływa, ale idealnie przywiera, więc można nawet w niech chodzić, ale warto jest położyć się i relaksując pozwolić, aby maska skutecznie działała. Wystarczy 8 minut, następnie zdejmujemy poszczególne części maski, a nadmiar preparatu pozostawiamy do wchłonięcia.

Efekt SPA gwarantowany. Cera jest rozjaśniona, nawilżona, jędrna. Maska świetnie sprawdzi się przed wielkim wyjściem, lub gdy potrzebujemy po prostu czuć się lepiej i młodziej we własnej skórze. Niesamowicie skuteczna maska. Bardzo polecamy!

Share this product