JOKO Lakier Day&Night n.223

JOKO Lakier Day&Night n.223
Opis na Zajawce

Nowość!

Uroda i moda tworzą nierozerwalny związek. Dlatego marka JOKO tworząc limitowaną kolekcję lakierów do paznokci zainspirowała się najnowszymi trendami. W kolekcji Day&Night znajdziemy zarówno bardzo naturalne, jak i odważne odcienie.

Zabawa kolorami to nieograniczone pole manewru do tworzenia i kreowania swojego wizerunku. Nowe lakiery z limitowanej serii Day&Night, nawiązują do kolorystyki i trendów prosto ze światowych wybiegów. Szeroka gama i wybór kolorów sprawiają, że każda kobieta znajdzie spośród nich coś dla siebie. Zawarte w lakierach polimery winylowe chronią paznokcie i zapewniają długotrwały efekt, bez odpryskiwania. Szeroki, płaski pędzelek sprawia, że kosmetyk jest łatwy i przyjemny w aplikacji. Wybierz swoje ulubione odcienie z palety Day&Night i baw się kolorami!

Cena rekomendowana : 12,00 zł

TEST REDAKCJI

Paulina: Lakier do paznokci Joko Day&Night z winylem - ma przepiękny kolor! Wygląda bardzo elegancko na paznokciach. Jest idealny do biura. Gdy pomalowałam nim paznokcie, od rana wszystkie koleżanki pytały co to za lakier! Jeśli zaś chodzi o użytkowanie, lakier jest w ładnej, poręcznej buteleczce. Szeroki pędzelek ułatwia malowanie. Maluje się szybko, lakier szybko także wysycha. Paznokcie malowałam bez bazy i topu, zatem potrzebne były dwie warstwy. Przypuszczam, że z bazą można ograniczyć się do jednej warstwy, ale aby uzyskać prawdziwą głębię, dwie warstwy są optymalne. Testuję, ile utrzymuje się na pazurkach. Mam za sobą trzy dni, a lakier nadal wygląda dobrze. Polecam.

Share this product