IWOSTIN Correctin Max podkład mocno kryjący

IWOSTIN Correctin Max podkład mocno kryjący

Składniki aktywne fluidu IWOSTIN CORRECTIN MAX

Kompleks witamin A, E, F - Witamina A wzmacnia strukturę skóry, przyspiesza odnowę komórek naskórka, poprawia koloryt, stymuluje syntezę kolagenu, E jest silnym antyoksydantem, zaś F odbudowuje i wzmacnia płaszcz lipidowy naskórka i chroni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Gliceryna - Składnik o właściwościach nawilżających (dostarcza wodę do naskórka).

Tlenek cynku - Stosowany jako filtr UV.

Metakrylan polimetylu - Absorbuje sebum, nadaje skórze miękkość i matowość oraz efekt wygładzenia.

Kobiety oczekują od fluidów profesjonalnych efektów, długotrwałego maskowania i korekty niedoskonałości oraz utrzymania skóry w dobrej kondycji1. Obserwowany wzrost zainteresowania dermatologią i medycyną estetyczną, a także oczekiwania związane z zastosowaniem w preparatach wysoce zaawansowanych rozwiązań, zaowocowały stworzeniem fluidu o klinicznej skuteczności. Fluid Iwostin CORRECTIN MAX zapewnia widoczne, potrójne działanie:

  • zaawansowaną pielęgnację i redukcję problemów skóry wymagającej,dzięki specjalnie opracowanym składnikom aktywnym,
  • natychmiastową korektę bez efektu maski aż do 16h*, dzięki optymalnemu stężeniu pigmentów mineralnych,
  • długofalowe wzmocnienie i poprawę wyglądu skóry, które zapewnia kompleks witamin A, E, F.

Fluid zawiera ponadto filtr SPF 30, zapewniający wysoką ochronę przeciwsłoneczną oraz inteligentny SEBU – CONTROL SYSTEM, redukujący wydzielanie sebum. Odpowiednio matuje i nawilża, zapewniając skórze komfort, szczególnie ważny przy intensywnym kryciu.

Dostępny jest w trzech odcieniach: 01, 02 i 03, aby zapewnić naturalny efekt makijażu.

Skuteczność preparatów została potwierdzona badaniami aparaturowymi oraz aplikacyjnymi na skórze kobiet. 90% z nich deklaruje wysoki poziom krycia i bardzo trwały, naturalny efekt makijażu*.

* Badania aplikacyjne i aparaturowe w Niezależnym Ośrodku Badawczym z udziałem kobiet ze skórą z widocznymi niedoskonałościami, takimi jak przebarwienia, nierówna powierzchnia skóry, rozszerzone naczynka, blizny, cienie wokół oczu, trądzik różowaty.

Zastosowanie: mocne i długotrwałe korygowanie niedoskonałości skóry. Odpowiednie także dla skóry wrażliwej.

Sposób użycia: dopasowany odcieniem do kolorytu skóry fluid, należy nałożyć po wchłonięciu się regularnie stosowanego kremu dziennego. Następnie delikatnie rozprowadzić kolistymi ruchami opuszków palców. Preparat łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze twarzy i szyi, idealnie stapia się ze skórą, nie obciążając jej.

Składniki: kompleks witamin AEF, gliceryna, filtr SPF 30.

Cena: ok. 37 zł (30 ml).

TEST REDAKCJI

Marta: Stosuję Iwostin Correctin Max od miesiąca, codziennie. To bardzo mocno kryjący podkład. Mam przebarwienia i zmiany potrądzikowe. Od lat używam mocno kryjących podkładów, ale ten to jak połączenie korektora i mocnego podkładu. W dodatku nie tworzy na skórze maski. Dla osób, które uwielbiają wygląd pięknej cery, o równym kolorze, rekomenduję właśnie ten podkład. Jest super.

Share this product