ALGENIST Advanced Anti-Aging Repairing Oil

ALGENIST Advanced Anti-Aging Repairing Oil

Rewolucyjne odkrycie w kosmetologii - Kwas Alguronowy.

Podczas badań nad energią odnawialną, prof. dr Tony Day z zespołu naukowców z biotechnologicznego laboratorium z San Francisco w Kaliforni, zauważył zależność pomiędzy zdolnościami mikroalg do ochrony przed negatywnym działaniem czynników środowiska, a wytwarzaniem przez nie substancji ochronnej, która ma korzystny wpływ na skórę.

Odkrył Kwas Alguronowy z egzopolisacharydem, wytwarzany przez rzadki gatunek mikroalg, który ma silne właściwości przeciwstarzeniowe.

Kwas Alguronowy jest skuteczniejszy od kwasu hialuronowego.

Kwas Alguronowy jest głównym składnikiem kosmetyków marki Algenist dostępnych wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

 

Algenist Advanced Anti-Aging Repairing Oil

Najgorętszy trend prosto z USA: Naprawczy olejek o działaniu przeciwstarzeniowym. Delikatny olejek o właściwościach serum wzbogacony wyciągiem z mikroalg zapewnia działanie przeciwzmarszczkowe oraz nawilżenie, wygładzenie i regenerację skóry oraz stymuluje produkcję kolagenu.

 

TEST REDAKCJI

Marta: Olejek Algenist stosuję regularnie od dwóch miesięcy. Jest to produkt o zaawansowanej formule przeciwstarzeniowej, przeznaczony dla kobiet po 40tce. Ja mam 45 lat i na różne sposoby staram się, aby wiek nie był widoczny na mojej skórze. Czy mi się udaje? Oceniają oglądający i chwalą, więc nie jest źle. W pewnym momencie, postanowiłam zadbać o moją cerę profesjonalnie. Stąd wybór padł na linię Algenist, wprowadzoną do sprzedaży w zeszłym roku przez Sephorę, też na Gwiazdkę. To był prezent, jaki zrobiłam sobie w zeszłym roku: Regenerative Anti-Aging Moisturizer z SPF 20 i rzeczywiście z mogę rekomendować ten krem do codziennej walki ze starzeniem. Po prostu działa - zmarszczki są zdecydowanie mniej widocze i krem dobrze napina skórę. Teraz Sephora wprowadziła nowość - Przeciwstarzeniowy olejek Algenist, który otrzymałam od TK do testowania. Ponieważ z reguły stosuję kremy o lekkiej formule (nawet zimą), wizję stosowania kosmetyku w zdecydowanie cięższej formule potraktowałam jak nowe doświadczenie życiowe, co na to moja skóra? Ale szybko przestałam mieć wątpliwości, już po pierwszym użyciu. Olejek Algenist ma nietłustą i szybko wchłaniającą się formułę. Od razu po zastosowaniu zauważyłam, że skóra jest wygładzona i delikatniejsza w dotyku oraz bardzo dobrze nawilżona. Następnie na pierwsze efekty działania, nie trzeba czekać miesiącami! I to jest rewelacja. Zmiany zauważysz już po 10 dniach. To bardzo szybko i tak właśnie zachowują się produkty profesjonalne. Zmiany jakie zauważyłam, to zmniejszenie linii zmarszczek, a także moja skóra stała się promienna. Wnioski? WARTO. Zarówno na prezent dla kogoś, jak i na prezent dla siebie. To jak inwestycja w odmłodzony piękny wygląd. Olejek Algenist jest ponadto bardzo wydajny. Świetna linia kosmetyków.

 

 

Share this product