Wilkinson Quattro for Women

Wilkinson Quattro for Women

Najbardziej zaawansowana maszynka jednorazowa Wilkinson.

Quattro for Women to najbardziej zaawansowana jednorazówka Wilkinson: łączy w sobie jakość i komfort maszynki systemowej i wygodę maszynki jednorazowej. Dzięki zastosowaniu czterech ostrzy golenie może być niezwykle dokładne i przyjemne.

Jakością i komfortem jednorazówka Quattro for Women dorównuje maszynce systemowej, ale dzięki temu, że jest jednorazowa, jest niezwykle wygodna w użyciu.

Dokładne golenie możliwe jest dzięki zastosowaniu czterech ostrzy na ruchomej główce oraz paska napinającego. Aby uchronić skórę przed zacięciami, na ostrzach zastosowano specjalną kratkę. Wygodny uchwyt maszynki zapewnia precyzję ruchów.

Maszynka Wilkinson Quattro for Women posiada również właściwości pielęgnacyjne, zastosowano w niej bowiem pasek nawilżający z aloesem, witaminą E i B5. Daje to poczucie nawilżenia i komfortu.

Cena: 19,99 zł / opakowanie (w sieciach drogeryjnych i hipermarketach).

TEST REDAKCJI

Megi: Depilator, wosk lub maszynka. To moje trzy sposoby depilacji. Jeśli potrzebuję szybko usunąć włoski używam maszynki, a tym razem przetestowałam Wilkinson Quattro. Ma cztery ostrza, zatem jedno pociągnięcie i mamy perfekcyjnie gładką skórę. Pasek napinający powoduje, że golenie jest dokładniejsze. Na ostrzach jest kratka ochronna, zatem nawet przy szybkim goleniu, chroni przed zacięciem. Wygodny jest gumowany uchwyt, maszynkę pewnie trzyma się w dłoni. Ta jednorazówka ma też pasek nawilżający działający łagodząco na skórę i daje dodatkowy poślizg. Polecam.

  • No video selected.