TEST. NOWOŚĆ. Chłodząca pianka do nóg PROPODIA

TEST. NOWOŚĆ. Chłodząca pianka do nóg PROPODIA

W upalne lato testujemy chłodzącą piankę do nóg Propodia.

Gdy nogi są zmęczone - puchną, są ociężałe. Dotyka to nie tylko osoby z problemem krążenia, ale także osóby, które pozostają długo w pozycji stojącej lub siedziącej (np. w biurze, w podróży), osóby z nadwagą, czy podczas upałów.

Pianka chłodząca do nóg Propodia to nowość na Polskim rynku. Została stworzona we współpracy z dermatologami.

Informacje z opakowania:

Pianka szybko koi i chłodzi skórę (o -3,6 st.C po 60 sekundach od aplikacji), co przynosi ulgę zmęczonym nogom i stopom. Zawiera flawonoidy cytrusowe, które poprawiają krążenia w naczyniach krwionośnych. Ruskogenina zwiększa elastyczność naczyń krwionośnych, więc po aplikacji ustępuje uczucie zmęczenia. Rutyna wzmacnia naczynia krwionośne i zmniejsza powstanie obrzęków.

Recenzja:

Preparat testowany był przez tydzień. Podczas upałów i w wyniku pozycji siedzącej, moje nogi stały się opuchnięte, ciężkie. Preparat aplikowałam rano i wieczorem. Wieczorem dodatkowo unosiłam nogi do góry, aby przynieść im ukojenie.

Pianka ma zaskakującą formę. Podczas aplikacji jest lodowata! Przez moment tworzy taką lodowatą powłokę na skórze. To trochę jak miejscowa krioterapia. Po aplikacji skóra jest wyraźnie schłodzina, co daje niesamowicie przyjemne uczucie. Co ciekawe preparat jednocześnie nawilża i mam wrażenie, że także lekko natłuszcza skórę. Wcześniej nie spotkałam się z tego typu preparatem, a wiele wypróbowałam przeróżnych sprayów, żeli, maści i kremów. Rewelacyjnie chłodzi i przynosi natychmiastową ulgę. Ważne jest także to, że jest wydajna i nie pozostawia uczucia lepkości. Zdecydowanie polecam.

 

  • No video selected.