TEST. LIRENE AQUA CRISTAL

TEST. LIRENE AQUA CRISTAL

Krem nawilżająco- przeciwrodnikowy na dzień z SPF 10, sprawdziliśmy jego działanie.

Krem o działaniu nawilżającym i przeciwrodnikowym to kolejny produkt z linii Lirene Aqua Cristal. Przeznaczony jest do stosowania w ciągu dnia, dlatego wzbogacony został dodatkowo o filtr SPF 10.

Cała linia Lirene Aqua Cristal przeznaczona jest do każdej skóry, a w szczególności przesuszonej i odwodnionej.

Ważnym atutem kremu jest fakt, że nie zawiera parabenów.

Linia Lirene Aqua Cristal wyprodukowana została w oparciu o nowoczesną Technologiię Ciekłych Kryształów i właściwościach błękitnych alg.

Technologia Ciekłych Kryształów zapewnia dogłębne nawilżenie. Krem ma  wysoką bio-zgodność z budową naturalnego cementu międzykomórkowego. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu zapewnia:
- łatwe przenikanie oraz szybką przyswajalność składników aktywnych,
- intensywne działanie w głębokich warstwach naskórka,
- uszczelnienie naskórka i zmniejszenie utraty wilgoci.

Krem zawiera błękitne algi, które zapewniają intensywne i długotrwałe nawilżenie, eliminację suchości i napięcia.

Ponadto formuła kremu zawiera składniki aktywne, wydłużają efekt nawilżenia  i chronią przed przedwczesnym starzeniem skóry: witamina E, łagodzący D-pantenol, alantoina i filtr UV10.

Linię Aqua Cristal testowała dla nas przez trzy tygodnie Beata.

Beata.  Mam cerę delikatną z tendencją do przesuszania. Objawy przesuszonej skóry obserwuję najczęściej zimą i podczas gorącego lata. Ma to zapewne związek z suchym powietrzem w domu i w pracy.

Krem Lirene Aqua Cristal nawilżająco-przeciwrodnikowy, ma bogatszą konsystencję od kremu intensywnie nawilżającego, co zapewne jest spowodowane dodatkiem filtru SPF 10.

Od pierwszego użycia krem sprawia, że skóra jest miękka w dotyku, likwiduje uczucie przesuszenia i ściągnięcia. Moja skóra nie jest już szorstka. Zauważyłam, że nie przesusza się w ciągu dnia i ma ładny zdrowy blask.

Używanie linii Aqua Cristal poprawiło elastyczność skóry, polecam.

  • No video selected.