Czy kiedykolwiek kupiłaś krem, który Cię rozczarował, bo nie spełnił oczekiwań?

Najwyraźniej miałaś zbyt mało informacji, aby dokonać właściwego wyboru!

Kosmetyki kupujemy pod wpływem reklamy, rekomendacji przyjaciółki lub farmaceutki, ładnej pani na plakacie lub owładnięte magią marki…

Często eksperymentujemy. Mamy wzloty i upadki w swoich wyborach. Skaczemy z kremu na krem, albo latami używamy jednego, podczas gdy technologia i badania naukowe oferują z roku na rok coraz więcej.

W czym tkwi problem?

  • Kosmetyki są często źle dobrane do typu skóry. Gdy koleżanka poleci Ci płyn micelarny, idealny dla jej tłustej skóry… Twoja sucha cera może to boleśnie odczuć. 
  • Bezpłatne próbki. W przypadku kosmetyków aptecznych możliwość wcześniejszego testowania to podstawa. Niestety nie jest to oczywiste dla niektórych aptekarzy. Często próbek nie ma, są przeterminowane, albo dokładanie już po dokonaniu zakupu! 
  • Zbyt mało obiektywnych informacji. Mało jest informacji o kosmetykach aptecznych, obiektywnych, szczerych, zebranych w jednym miejscu. Tymczasem oferują niesamowitą technologię, o której warto jest mówić.

Co daje ten serwis? 

1.Informację o kosmetykach
Jest tu baza danych kosmetyków z opisem ich działania, składem, sposobem użycia.
 

Szukamy perełek wśród kosmetyków. Możesz powiedzieć nam o swojej ulubionej marce za pomocą formularza "Zgłoszenie kosmetyku".

Promujemy dermokosmetyki, kosmetyki naturalne i ekologiczne.

2.Opinie o kosmetykach
Opiniuj kosmetyki, czytaj opinie innych.

Ważne: Bądź uczciwa oceniając! Pamiętaj, że producenci testują kosmetyki przed wprowadzeniem na rynek, więc jeśli nie jesteś zadowolona, to może być on po prostu źle dobrany. Opinie typu „krem jest beznadziejny” są niedopuszczalne, ponieważ nic nie wnoszą. Ważne są konkretne informacje, jak się wchłania, jak działa, czy zostawia film etc. Jeśli zaś kosmetyk wywołuje reakcje alergiczną, trzeba o tym bezwzględnie pisać!  

3.Recenzje video
Polecamy ciekawe recenzje video znalezione na youtube. Jest w nich informacja nie tylko o kosmetykach, ale często wiele przydatnych informacji o problemach ze skórą.
 

4.Artykuły
Baza artykułów zagranicznych i polskich. Znajdziesz tutaj też testy produktów.
 

5.Konkursy
Możesz wygrać produkty, które rekomendujemy!
 

6. Testy, recenzje

Znajdziesz tu pogrupowane na kategorie testy redakcyjne produktów. Zapraszamy też do publikowania opinii o produktach w "komentarzach".

7. Nowości

Artykuły o nowościach kosmetycznych, produktowych, wydarzeniach.

 

 

KONTAKT

 

Zapraszamy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.