Gdy wrażliwa skóra potrzebuje nawilżenia

Gdy wrażliwa skóra potrzebuje nawilżenia

Miejskie życie i jego wciąż rosnące tempo zagrażają wrażliwej skórze. Jak zabezpieczyć skórę?

Miejskie życie i jego wciąż rosnące tempo zagrażają wrażliwej skórze. Ciągle narażona na szkodliwe działanie smogu, klimatyzacji, stresu czy promieniowania UV, szybciej traci wodę i w konsekwencji w ciągu dnia staje się coraz bardziej wysuszona. Zwykłe nawilżenie nie wystarczy. Dlatego w Laboratorium Iwostin powstała innowacyjna linia preparatów Iwostin HYDRO Sensitia®, przeznaczona do specjalistycznej pielęgnacji skóry odwodnionej, suchej i wrażliwej.

Preparaty linii HYDRO Sensitia® działają wielowymiarowo. Intensywnie nawilżają skórę (działanie od wewnątrz), jednocześnie chroniąc ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (działanie od zewnątrz).

W aptekach znajdziesz dwa najnowsze kremy do pielęgnacji w ciągu dnia i w nocy. 

Iwostin Hydro Sensitia Plus krem multi-odżywczy krem na dzień

Preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Dzięki składnikom aktywnym precyzyjnie dopasowuje się do potrzeb przesuszonej cery. Wyraźnie odżywia i chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz poprawia jej kondycję. Daje uczucie wygładzenia i nawilżenia już po pierwszej aplikacji oraz wzmacnia barierę hydrolipidową. Nie wywołuje dyskomfortu, obciążenia czy tłustości. Może być stosowany jako serum w stanach mocnego przesuszenia skóry.

Składniki aktywne: Lipex Omega 3/6, witamina A, olej z pestek winogron. Cena: 48 zł (50 ml)

Iwostin Hydro Sensitia plus odżywczy krem na noc z Vit. C+E

Preparat przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej. Zawarty w produkcje antyoksydacyjny kompleks witamin C+E hamuje proces przedwczesnego starzenia się skóry i łagodzi podrażnienia. Ceramidy roślinne chronią przed utratą wody i sprawiają, że skóra staje się bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych. Produkt charakteryzuje się intensywnym nawilżeniem, bez uczucia przeciążenia czy lepkości. Skóra widocznie odzyskuje miękkość i delikatność, dzięki czemu wygląda na bardziej zadbaną i wypoczętą.

Składniki aktywne: Kompleks witamin C+E, ceramidy roślinne. Cena: 48 zł (50 ml)